Wybieramy nocleg w górach i na mazurach

gorskie potoki

Jeśli podczas pobytu w górach, chcemy mieszkać w apartamencie lub domu, koniecznie skorzystajmy z ApartView. Wtedy będziemy pewni, że wolny czas spędzimy w luksusowym, pięknym i wyjątkowym miejscu. W zarządzanych nieruchomościach, personel, wyposażenie, komfort i higiena są najwyższej jakości.

Jeśli planujemy pobyt w górach mamy do wyboru hotele, pensjonaty, apartamenty i schroniska górskie.

Przepiękne apartamenty o wysokim standardzie

Możemy wybrać wspaniały apartament, jeśli chcemy luksusowo spędzić ferie zimowe lub wakacje. Dzieci również są mile widzianymi gośćmi. Najmłodszym oferujemy zestaw akcesoriów, takich jak łóżeczko, krzesełko, wanienka itp. Wszystkie mogą być bardzo przydatne podczas pobytu z maluszkiem.

Do dyspozycji gości jest też bezpłatny parking. Każdemu apartamentowi przysługuje jedno miejsce parkingowe. W zależności od wybranego apartamentu może być to miejsce w podziemnym parkingu, zadaszone albo odkryte.

Kilka słów o Apartview

Firmę stworzono z myślą o zapewnieniu turystom najwyższej jakości wypoczynku. Przed przyjazdem gości wnikliwie sprawdzany jest komfort w apartamencie. Pracownicy biorą pod uwagę czystość, funkcjonalność i wyposażenie. Wszystkie apartamenty oferują przepiękne apartamenty. Znajdują się w najlepszych lokalizacjach.

Przy rezerwacji apartamentu wprowadzamy kilka danych. Możemy wybrać Pod Śnieżką w Karpaczu, Osadę Zamkową w Pasymie i Bukową Górę w Wiśle. Wprowadzamy datę przyjazdu i wyjazdu, a także liczbę gości.

Istnieje też możliwość filtrowania wyników. Możemy zaznaczyć typ obiektu (apartament czy dom), udogodnienia, powierzchnię i lokalizację.

Apartamenty Bukowa Góra

Kompleks Bukowa Góra składa się z dwóch luksusowych budynków. Znajdują się na wysokości 526 m n.p.m. w Wiśle. Zlokalizowane są na zboczu góry Bukowej. Położone są mniej więcej 900 m od centrum miasta Apartamenty są niezwykle prestiżowe i luksusowo wyposażone. Przygotowane są od 3 do 7 osób. Liczą od 34 do 133 m2. Mogą mieć balkony, tarasy lub zielone ogródki. Obiekt chroniony jest całą dobę. Są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Na terenie obiektu mieści się wspaniały plac zabaw dla dzieci.

na ulicach zimą

Osada Zamkowa w Pasymiu

Ten kompleks jest niezwykle ekskluzywny. Liczy 22 domy dla 6 albo 8 osób. Znajduje się 300 m od centrum. Zlokalizowany jest nad brzegiem malowniczego jeziora Kalwa. Do największych atrakcji możemy zaliczyć Solemaran, wypożyczalnię kajaków, miejsce na ogniska, plac zabaw, a także własną plażę. Kompleks jest chroniony całą dobę. Domy są bardzo przestronne. Liczą 3 sypialnie, garderobę, salon z kuchnią i jadalnią, a także 2 łazienki. Są w pełni wyposażone. Zobacz więcej na http://apartview.pl/txt/214/Pasym-Noclegi

Pod Śnieżką w Karpaczu

Już za niedługo będą można je będzie również wynajmować w standardzie, proponowanym przez ApartView. W okolicy obiektu znajdują się wspaniałe warunki do turystyki pieszej i narciarstwa. Góra Śnieżka znajduje się od nowoczesnego apartamentu jedynie 11 km. Apartament jest w pełni wyposażony. Dysponuje przestronną częścią wypoczynkową. Znajduje się w niej kominek i płaski telewizor. W kuchni znajdują się przybory kuchenne, kuchenka mikrofalowa i zmywarka. W łazience można znaleźć prysznic i pralka. Do udogodnień możemy zaliczyć saunę, taras z jadalnią, przechowalnia i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Więcej informacji o apartamentach ApartView w Karpaczu znajdziesz tutaj.